Cel 6 zer

Chciałbym się podzielić z Wami projektami do zarabiania w Internecie, które wykorzystują do polecania produkty z takich  programów afiliacyjnych jak Money2Money, Ebroker, Mylead itp.

O co w tym wszystkim chodzi ?

W Internecie można znaleźć kilka projektów, które działają  w bardzo podobny sposób, jednak nie wszystkie są identyczne i nie należy ich wrzucać do jednego worka.

Przedstawię jeden, który miałem okazję sprawdzić krok po kroku i zapoznać się z jego możliwościami.

Projekt ten jest zarówno projektem afiliacyjnym jak i panelem szkoleniowym.

Zazwyczaj jest on polecany w Internecie w szczególności w ogólnodostępnych kanałach social media przez osoby, które działają w tym projekcie i są nazywani mentorami.

Aby dołączyć do projektu, trzeba się umówić na szkolenie do projektu.

Po ustaleniu i pojawieniu się na szkoleniu od swojego mentora otrzymasz link do panelu do projektu w którym tworzysz sobie swój profil- konto, dzięki czemu będziecie mogli wykorzystywać panel zarówno jako panel szkoleniowy jak i panel afiliacyjny.

Założenie konta w projekcie w którym uczestniczyłem jest całkowicie darmowe i niezobowiązujące. W związku z tym w każdym momencie szkolenia czy też nawet po jego zakończeniu, jeżeli stwierdzicie, że to jednak nie jest sposób zarabiania dla Was to w każdej chwili możecie zrezygnować bez konsekwencji z panelu.

Ale dosyć wprowadzenia pora przejść do konkretów.

Projekt składa się z kilku poziomów.

1 poziom – zapoznajesz się z programem afiliacyjnym i zakładasz Tam sobie darmowe konto. W projekcie w którym uczestniczyłem był to program Money2Money, który jest bardzo intuicyjnym programem afiliacyjnym z czytelnym panelem i menu.

2 poziom – to zapoznanie się z produktami i metodą 6 słoików T.HARV EKER. Produktami w tym przypadku są konta bankowe. Każda osoba uczestnicząca w projekcie najpierw poznaje produkty jakim są konta bankowe od złożenia wniosków o konta, poprzez aktywację kont online a docelowo każda osoba utożsamia się z metodą 6 słoików T. HARV EKERA. W późniejszym etapie dzięki temu panelowi można polecać konta bankowe oraz metodę HARVA EKERA

Metoda T. HARVA EKER-a

Pewien amerykański biznesmen Harv Eker opracował jednak ciekawą metodę opartą o 6 słoików. Okazuje się, że oszczędzanie wcale nie jest takie trudne stosując tą metodę.

Metoda ta polega na dzieleniu zarobionych pieniędzy czy to za pomocą tego projektu czy ogólnie w życiu wypłaty na 6 słoików czyli 6 niezależnych kont bankowych.

T. HARV EKER opracował to według następującego schematu.

1. Słoik to przyjemności na które powinieneś wpłacać 10%.ze wszystkich swoich zarobionych pieniędzy. Ten słoik co miesiąc powinien być przez Ciebie opróżniany na Twoje osobiste przyjemności.

2. Słoik to nieprzewidziane wydatki typu zakup samochodu, wymiana zepsutego sprzętu AGD itp. Tutaj również powinno być wpłacane 10% ze wszystkich zarobionych pieniędzy.

3. Słoik to edukacja. Pamiętaj w życiu zawsze trzeba się rozwijać i nie mówię tutaj akurat o edukacji, której uczą nas w szkole czy na uniwersytecie ale bardziej o szkoleniach czy też książkach, dzięki którym nabędziesz wiedzy w zakresie inwestowania, zarabiania, budowania dochodu pasywnego itp. Na ten słoik również powinno się wpłacać 10% ze wszystkich zarobionych pieniędzy.

4. Słoik to oszczędności i długoterminowe inwestycje. Na ten cel również powinno się przeznaczyć 10% zarobionych pieniędzy. Tych pieniędzy nie powinieneś ruszać chyba, że uzbierasz na dany cel jak np. zakup nieruchomości. To są pieniądze np. na Twoją emeryturę lub na dzieci.

5. Słoik to słoik dla innych, gdzie powinno się przeznaczać 5% zarobionych pieniędzy. Są to pieniądze na wspieranie innych. Pamiętaj dobro zawsze powraca, dlatego warto wspierać jakąś organizację charytatywną czy daną osobę.

6. Słoik to słoik na swoje potrzeby życiowe. Tutaj powinno się przeznaczyć 55% swoich miesięcznych zarobionych pieniędzy a na potrzeby życiowe składają się wszelkie opłaty związane mieszkaniem, samochodem, jedzeniem, leczeniem itp.

Oczywiście przedstawiona metoda jest idealną metodą natomiast, warto zacząć w ogóle ją stosować nawet jeżeli na pierwsze 5 słoików przekazujecie tylko po 3 % a na ostatni 85% to i tak od czegoś trzeba zacząć a docelowo dążyć do perfekcji w oszczędzaniu. Dlaczego ma to być 6 oddzielnych kont a nie 6 subkont. Są dwa powody. Pierwszym z nim jest bezpieczeństwo. Wyobraź sobie, że na każdym z pierwszych 5 słoików posiadasz po 20 tysięcy złotych. Nagle, któryś z banków upada. Nie zdarzyło się to u nas jeszcze ale w USA już tego typu upadłości miały miejsce, więc w przypadku upadku jednego banku stracisz tylko część swoich pieniędzy a nie wszystkie w przypadku 6 subkont w jednym banku. Oczywiście możemy liczyć na Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ale tak naprawdę nie wiadomo czy i kiedy byłby on wypłacony. Drugim trochę mniej istotnym powodem jest dostęp do pieniędzy. Posiadając 6 oddzielnych kont, gdzie tak naprawdę do celów życiowych korzystamy z 1 powoduje lekkie zapomnienie o pozostałych, przynajmniej nie logujesz się do nich codziennie i nie kusi Ciebie wydanie oszczędności. Tak więc podsumowując poziom 2 projektu każda z osób działających w projekcie poznaje produkty w postaci kont bankowych, które zakłada się online i aktywuje się online a w późniejszym etapie za pomocą panelu w projekcie może te konta polecać i generować prowizje. Co to powoduje a mianowicie to, że z wykorzystaniem projektu zaczynasz zarabiać prowizje, które możesz odkładać na swoje konta bankowe stosując powoli metodę HARVA EKER-a. Więc jesteś zadowolony z tego, ze zaczynasz oszczędzać, banki są zadowolone, ponieważ mogą obracać Twoimi oszczędnościami, które trzymasz na ich kontach.

Tak naprawdę, gdyby ludzie byli bardziej świadomi w jaki sposób można zarabiać a nie tylko krytykowali to co nieznane naprawdę wielu mogłoby zarabiać sensowne pieniądze.

Pamiętajcie, wszystko kiedyś było nowe i nieznane: Internet, Google, Facebook, Aplikacje, Smartfony  itp. Świat idzie do przodu i sposoby zarabiania się zmieniają.

3 poziom to darmowe aplikacje, które dają bonusy finansowe, które albo możesz w postaci gotówki wypłacić na swoje konto bankowe albo też w postaci gotówki wytracić np. w setkach sklepów internetowych. Aplikacje te w tym poziomie są zmienne i wszystko zależy od tego, jaka dana aplikacja w danym okresie daje bonusy. Jak wiem, świat się bardzo rozwija w tej dziedzinie i co chwile pojawiają się nowe aplikacje, które przyciągają bonusami

4. poziom to poruszanie się typowo programie afiliacyjnym Money2Money i pokazanie jakie ma możliwości i w jaki sposób można wygenerować prowizję z innych produktów niż konta bankowe czy też aplikacje, ponieważ Money2Mone posiada w swojej ofercie około 150-200 produktów bądź usług

5. poziom to integracja linków z Money2Money z projektem

6. poziom to poziom typowo praktyczny przedstawiający w jaki sposób polecać poznane produkty przy użyciu projektu tak aby generować na tym prowizje i zarabiać.

Czy projekty afiliacyjne takie jak te dają możliwości zarabiania. Oczywiście, że tak natomiast trzeba mieć świadomość, że to też jest systematyczne regularne działanie aby osiągnąć zaplanowany zysk.  

Miejmy oczy otwarte na możliwości jakie daje NAM ŚWIATTAGS: AFILIACJEPOLSKAE-BROKERE-PENSJAJAK ZARABIAĆ Z MONEY2MONEYMONEY2MONEYO CO CHODZI Z E-BROKERO CO CHODZI Z MONEY2MONEYOPINIE E-BROKEROPINIE M2MOPINIE M2M2021OPINIE MONEY2MONEYOPINIE MONEY2MONEY 2021OPINIE MONEY2MONEY 2022OPINIEM2MPROGRAM AFILIACYJNY MONEY2MONEYZARABIAJ Z MONEY2MONEYZARABIANIE ONLINE,ZARABIANIE W DOMU

Share:

Share on facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również może Cię zainteresować:

Money2Money jak poruszać się po panelu

Money2Money ma bardzo intuicyjny panel, który postaram się dla Was rozpisać na czynniki pierwsze a przynajmniej ważniejsze jego elementy. Kampanie to tam znajdziecie wszystkie produkty bądź usługi,

Jak zarabiać z Money2Money

Money2Money w skrócie M2M jest najstarszym programem afiliacyjnym działającym w naszym kraju zaliczanym do ścisłej czołówki na rynku afiliacyjnym, który cieszy się dobrą reputacją. Zarabiamy tutaj

Money2Money

Chciałbym się podzielić z Wami projektami do zarabiania w Internecie, które wykorzystują do polecania produkty z takich  programów afiliacyjnych jak Money2Money, Ebroker, Mylead itp. O

Sposoby zarabiania w internecie 2022

1. Współpraca z redakcją Aby pracować zdalnie w redakcji, nie musisz być dziennikarzem. Media tną koszty i do prostszych czynności chętnie zatrudniają osoby bez doświadczenia

JAK ZARABIAĆ NA TIK TOKU 2022

Zastanawiasz się, jak zarabiać na Tik Toku? Sprawdź najskuteczniejsze i najlepsze metody, które pozwalają czerpać zyski na swojej twórczości.  Dowiedz się, ile zarabiają TikTokerzy i jak samemu rozpocząć