Cel 6 zer

Jak zarabiać z Money2Money

Money2Money w skrócie M2M jest najstarszym programem afiliacyjnym działającym w naszym kraju zaliczanym do ścisłej czołówki na rynku afiliacyjnym, który cieszy się dobrą reputacją. Zarabiamy tutaj promując różnego rodzaju produkty i usługi  jak sklepy internetowe, ubezpieczenia, lokaty, konta bankowe, kredyty itp. W swojej ofercie ma ponad 150 produktów bądź usług, które możesz polecać i generować prowizje.

Jak zarabiać za pomocą Money2Money

  1. Pierwszym sposobem jest wykorzystanie gotowego szablonu strony, który program partnerski oferuje w swoim panelu. Otrzymujesz gotowy link do swojej strony na subdomenie Money2Money, gdzie możesz promować produkty i usługi za pomocą swojej gotowej strony wygenerowanej z M2M
  2. Drugim sposobem jest wykorzystanie danych banerów, które Money2Moneyudostępnia i jest tam pod kodowany Twój link polecający
  3. Trzecim sposobem jest korzystanie z coraz bardziej popularnych projektów afiliacyjnych, dzięki którym polecane są produkty i usługi. Są to zazwyczaj gotowe panele z własnymi domenami w których integrujesz linki polecające z  Money2Money i dzięki temu polecasz produkty. Przy tego typu projektach oczywiście trzeba trafić na dobrego mentora, który skutecznie poprowadzi Ciebie w danym projekcie.

Gdzie umieszczać swoje linki polecające czy to w formie gotowych banerów czy też np. w formie opisu danego produktu lub usługi wraz z załączonym linkiem.

  1. Najprostszym sposobem z darmowymi zasięgami jest wykorzystanie kanałów Social Media takich jak chociażby Facebook.

Na facebooku możemy znaleźć tysiące grup ogłoszeniowych, które mają ogromną ilość uczestników a co za tym idzie ogromne darmowe zasięgi. Przykładem takich grup może być: „ogłoszenia Kraków” , „ogłoszenia Tychy” , „Kup i sprzedaj Konin” itp. Mamy w Polsce 954 miasta. Wystarczy tak naprawdę pobrać listę miast i dodać do nich „ Ogłoszenia” albo „ Kup i sprzedaj” . W ten sposób znajdziemy setki jak nie tysiące grup z ogromnymi możliwościami darmowego dotarcia do odbiorców.

Wykaz miast znajdziesz na stronie https://www.polskawliczbach.pl

2. Drugim sposobem jest stworzenie własnej grupy np. Dobre Oferty, Bankobranie itp.

Jednak trzeba pamiętać aby taką grupę skutecznie rozbudowywać aby rosła w siłę i tutaj znów do promowania swojej grupy i zapraszania uczestników możemy polecać się w innych grupach ogłoszeniowych. Pamiętaj tylko aby zacząć polecać swoją grupę musisz najpierw sprawić aby dana grupa żyła, poprzez wstawienie kilku, kilkunastu zachęcających postów z danym produktem wraz z opisem, który polecasz.

Pamiętaj !!! wrzucenie samego linku polecającego nic nie da zawsze przydatny jest wartościowy opis danego produktu, który tak naprawdę jesteś w stanie uzyskać klikając w dany produkt lub usługę.

3. Trzecim sposobem jest stworzenie własnego Fan Page na facebooku jednak tutaj wymaga to ogromnego wkładu i zaangażowania, ponieważ proces jest dość długotrwały w znaczeniu pozyskiwania osób obserwujących.  

4. Czwartym sposobem jest postawienie własnego bloga na niezależnej stronie i sukcesywne rozbudowywanie go poprzez wartościowe treści.

5. Kolejnym sposobem jest stworzenie swojego kanału na YouTube czy bardzo popularnym w tym czasie TIK TOKu ale tutaj wykorzystujesz już typowo swój potencjał aktorski 🙂

Ile można zarobić na Money2Money?

  1. Całkiem sporo, za jeden wniosek można zarobić od paru złotych przez kilkadziesiąt złotych za konto bankowe do paru tysięcy na pożyczkach i kredytach. Przy każdym wniosku jest wpisana konkretna kwota za dany wniosek albo konkretny procent zależny od kwoty np. udzielonego kredytu.
  2. Kolejną opcją zarobku jest budowanie zarobku pasywnego na Money2Money.  Jeżeli z twojego linku dana osoba czytaj polecony założy w programie afiliacyjnym M2M swoje konto i polecony będzie zarabiać i generować zarobki to ty otrzymasz prowizję od takiego działania. Dlatego warto polecać Money2Money, ponieważ jeżeli Twoi poleceni wygenerują zarobek to otrzymasz prowizję od ich zarobku. Prowizja kształtuje się następująco: 5% jeżeli twoi poleceni zarobią kwotę w przedziale 1500-5000 zł, 10% w przypadku zarobków twoich poleconych w przedziale 5000- 10000 zł, 15% jeżeli Twoi poleceni wygenerują zarobek powyżej 10000 zł. Pamiętaj, że liczy się łączny zarobek twoich poleconych w danym miesiącu. Więc jeżeli Wszyscy Twoi poleceni wygenerują np. 10001 zł ty otrzymasz od tego 15% prowizji czyli 1500 zł dochodu pasywnego za działanie swoich poleconych.

Opinie o Money2Money

Jak wiadomo w Internecie można znaleźć opinie pozytywne i negatywne i bardzo dobrze bo każdy z Nas może wyrażać opinię jaką uważa za stosowną. Opinie takie są znakomitą kopalnią wiedzy i poglądów. 

Opinie o Money2Money również coraz częściej pojawiają się w sieci, w szczególności, że sam program cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest jednym z najbardziej znanych programów partnerskich z branży finansowej jak również jednym z najstarszych co stanowi na pewno plus w stronę tego programu i budzi ogromne zaufanie.

Wśród częstych opinii na temat tego programu partnerskiego pojawia się przekonanie, że jest to świetny start dla ludzi rozpoczynających swoją przygodę z online biznesem.

Opinie o Money2Money w większości mają pozytywny wydźwięk i skupiają się wokół tematu zaangażowania. Można zarabiać wielkie pieniądze za pomocą Money2Money od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Jednak bez aktywności i wewnętrznego zawzięcia, tak naprawdę nic nie osiągniemy.

Dlatego zadaj sobie pytanie.

Czy jesteś osobą zaangażowaną, pracowitą i samodzielną ?

Jeżeli odpowiedź brzmi tak to warto spróbować.

Share:

Share on facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również może Cię zainteresować:

Money2Money jak poruszać się po panelu

Money2Money ma bardzo intuicyjny panel, który postaram się dla Was rozpisać na czynniki pierwsze a przynajmniej ważniejsze jego elementy. Kampanie to tam znajdziecie wszystkie produkty bądź usługi,

Jak zarabiać z Money2Money

Money2Money w skrócie M2M jest najstarszym programem afiliacyjnym działającym w naszym kraju zaliczanym do ścisłej czołówki na rynku afiliacyjnym, który cieszy się dobrą reputacją. Zarabiamy tutaj

Money2Money

Chciałbym się podzielić z Wami projektami do zarabiania w Internecie, które wykorzystują do polecania produkty z takich  programów afiliacyjnych jak Money2Money, Ebroker, Mylead itp. O

Sposoby zarabiania w internecie 2022

1. Współpraca z redakcją Aby pracować zdalnie w redakcji, nie musisz być dziennikarzem. Media tną koszty i do prostszych czynności chętnie zatrudniają osoby bez doświadczenia

JAK ZARABIAĆ NA TIK TOKU 2022

Zastanawiasz się, jak zarabiać na Tik Toku? Sprawdź najskuteczniejsze i najlepsze metody, które pozwalają czerpać zyski na swojej twórczości.  Dowiedz się, ile zarabiają TikTokerzy i jak samemu rozpocząć