Cel 6 zer

Money2Money jak poruszać się po panelu

Money2Money ma bardzo intuicyjny panel, który postaram się dla Was rozpisać na czynniki pierwsze a przynajmniej ważniejsze jego elementy.

Kampanie to tam znajdziecie wszystkie produkty bądź usługi, które możecie polecać.

 1. Wpisując bezpośrednio po nazwie w pasku wyszukiwania.
 2. Wybierając kategorie produktu i reklamodawcę.
 3. Skrolując tablicę i przeglądając po kolei kampanie.

Aby polecić daną kampanię wystarczy aby w Money2Money

 1. Nadusić po prawej stronie przy danym produkcie w generuj link po czym wygenerowany link wysłać potencjalnej zainteresowanej osobie, bądź skorzystać samemu wklejając link w pasek przeglądarki.
 2. Drugim sposobem jest naduszenie w dany napis produktu i po przekierowaniu w szczegóły produktu link do wygenerowania znajdziemy po prawej stronie.

Co możemy polecać za pomocąMoney2Money

 1. Konta osobiste – to podstawowy produkt bankowy, z którego korzysta praktycznie każdy. Wiele banków oferuje ciekawe bonusy za otwarcie konta, dzięki czemu możesz łatwo i skutecznie polecać te produkty i generować dzięki temu prowizje od 80 do nawet 260 zł za każdy polecony bank.
 2. Kredyty gotówkowe – branie kredytów przez Internet jest coraz prostsze i powszechniejsze. Dzięki niewielu formalnościom można szybko otrzymać pieniądze na remont, zakup samochodu czy sprzętu RTV/AGD. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości przydzielonego kredytu x określony procent, jednak zdarzają się rozliczenia prowizji, gdzie określona jest już dana kwota prowizji za dany kredyt.
 3. Ubezpieczenia – zakup usług finansowych przez Internet to już standard. Polisę OC/AC możesz kupić w kilka minut, nie wstając z kanapy. W ofercie M2M znajdziesz też ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, turystyczne czy NNW. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości przydzielonego ubezpieczenia x określony procent, jednak zdarzają się rozliczenia prowizji, gdzie określona jest konkretna kwota za dane ubezpieczenia.
 4. Pożyczki pozabankowe tzw. chwilówki – każdy potrzebuje czasem szybkiego zastrzyku gotówki. Warto wtedy skorzystać z pożyczki pozabankowej. Wiele instytucji gwarantuje minimum formalności, pieniądze na koncie w 15 minut i pierwszą darmową pożyczkę. Jednak zawsze sprawdź, szczegóły danej pożyczki czy na pewno, jest ona darmowa przy pierwszym skorzystaniu z produktu a jeżeli nie to sprawdź w podsumowaniu jaka jest docelowa kwota do spłacenia z odsetkami i czy jest akceptowalna przez Ciebie. Tego typu pozyczki udziela się zazwyczaj na 30-60 dni. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości przydzielonego ubezpieczenia x określony procent, jednak zdarzają się rozliczenia prowizji, gdzie  jest określona dana kwota za dane ubezpieczenia
 5. Kadry kredytowe – są wygodnym narzędziem do płacenia w sieci. Wiele z nich posiada atrakcyjne programy lojalnościowe, które pozwalają na uzyskanie realnych korzyści, np. bilety do kina lub zniżki na zakupy, vouchery do popularnych sklepów. Tutaj zazwyczaj prowizja naliczana jest z udzielenie karty kredytowej z limitem kredytowym
 6. Pozostałe produkty/ usługi takie jak sklepy internetowe np. Media Expert, Bershka, Lidl, Allegro, Intersport, Wakacje.pl, abonamenty komórkowe i wiele innych. Tutaj wysokość prowizji przeważnie jest  liczona od wartości  danego zakupu x określony procent.

Pamiętaj aby otrzymać prowizję wMoney2Money dany potencjalny klient bądź ty sam musicie skorzystać z produktu, usługi z Twojego linku polecającego. Aby otrzymać prowizje konieczne jest spełnienie warunków danej usługi/produktu. Szczegóły warunków do spełnienia są określone po kliknięciu w dany link produktu/usługi.

Polecaj M2M – kolejnym sposobem budowania prowizji jest polecanie samego Money2Money

Wyszukaj w menu zakładki polecaj Money2Money po naduszeniu w kategorię rozwinie się menu:

 1. Jak zarabiać – w tym miejscu pobierzesz swój link polecający do Money2Money i polecaj program swoim znajomych czy tez w kanałach social media bądź w Internecie: portale ogłoszeniowe, własne strony, blogi tematyczne itp.

2. Przychody – jeżeli dana osoba założy z Twojego linku swoje konto w Money2Money i zacznie regularnie polecać i zarabiać to Ty od swoich poleconych uzyskasz prowizję wygenerowaną przez wszystkich Twoich poleconych w danym okresie rozliczeniowym tj. danym miesiącu.

Model wynagrodzeń
5% – Premia liczona jest jako procent z prowizji wszystkich Partnerów, którzy zarejestrowali się do programu Money2Money z Twojego linku polecającego pod warunkiem, że w danym miesiącu uzyskali oni prowizję w łącznej kwocie min. 1 500 zł do 5000 zł. Premia naliczana jest raz w miesiącu zazwyczaj do 10 nowego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy.

10% – Premia liczona jest jako procent z prowizji wszystkich Partnerów, którzy zarejestrowali się do programu Money2Money z Twojego linku polecającego pod warunkiem, że w danym miesiącu uzyskali oni prowizję w łącznej kwocie min. 5 000 – 10000 zł. Premia naliczana jest raz w miesiącu zazwyczaj do 10 nowego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy.
15% – Premia liczona jest jako procent z prowizji wszystkich Partnerów, którzy zarejestrowali się do programu Money2Money z Twojego linku polecającego pod warunkiem, że w danym miesiącu uzyskali oni prowizję w łącznej kwocie min. 10 000 zł albo wyżej . Premia naliczana jest raz w miesiącu zazwyczaj do 10 nowego miesiąca za poprzedni miesiąc kalendarzowy. 

Poleceni partnerzy – to tutaj znajdziesz wszystkich swoich poleconych, którzy z Twojego linku założyli swoje konto

Zgody – jeżeli dana osoba założyła konto z Twojego linku polecającego i zaznaczyła zgodę, wtedy zobaczysz udostępnione takie dane przy numerze ID partnera jak imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu. Jeżeli dany polecony nie zaznaczy zgody to wtedy będzie widoczny tylko numer ID partnera

Narzędzia promocji w Money2Money

 1. Banery – w celu otrzymania banerów napisz na adres: wydawca@totalmoney.pl i w wiadomości podaj: nazwę reklamodawcy, nazwę produktu oraz kampanii, a także interesujące Ciebie rozmiary baneru. Pamiętaj otrzymany baner musisz podlinkować swoim linkiem, dlatego sprawdza się to przy swoich stronach internetowych i blogach.
 2. Szablon strony – jeśli nie posiadasz własnej strony internetowej, możesz skorzystać z przygotowanego przez nas szablonu strony. Znajdziesz tam kampanie wraz z opisami oraz porównywarkami produktów.

Konkursy – W tej zakładce znajdziesz wszystkie konkursy, które są dodatkowymi możliwościami zarobku. W konkursach tych można wygrywać od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Statystyki

 1. Statystyki kampanii – najlepiej ustawić sobie dane znaczniki pokazane w poniższym screenie. Tutaj jesteście w stanie sprawdzić ile w danym czasookresie i w jakie produkty kliknęli potencjalni klienci bądź jakie zostały wysłane wnioski. Jeżeli chodzi o znacznik zaakceptowane to w raporcie pojawia się on dopiero w momencie naliczenia prowizji ale o tym później.

2. Statystyki konwersji – w zakresie dat ustaw sobie własny okres najlepiej pół roku wstecz od dnia dzisiejszego. Ustaw również sobie znaczniki pokazane na poniższym screenie. Te statystyki w szczególności służą do sprawdzenia naliczenia prowizji i daty jej przyznania.

Po zastosowaniu aby zobaczyć daty ostatnio rozliczonych prowizji naduś dwukrotnie na ikonę „Data Przyznania prowizji” 

Statystyki sieci partnerskiej – tutaj możesz sobie sprawdzić w jaki sposób radzą sobie Twoi poleceni w danych czasookresie oraz jakie generują zarobki. Tutaj koniecznie zaznacz znacznik imię, nazwisko, id, prowizja. W poniższym scenie celowo odhaczone zostało id oraz imię i nazwisko(jak wiadomo Rodo- ochrona danych osobowych).

Rozliczanie prowizji Na Money2Money

 1. Prowizja zostaje rozliczona przeważnie w kolejnym miesiącu rozliczeniowym niż zostały spełnione warunki danego produktu. Jeżeli dana osoba założyła z linku konto bankowe w miesiącu wrześniu, jednak wniosek był złożony pod koniec miesiąca września a konto aktywowane i transakcja kartą wykonana w miesiącu październiku. To terminem spełnienia warunków uznaje się miesiąc październik a co za tym idzie prowizja przeważnie jest rozliczana w ciągu 30 dni czyli przypadnie na miesiąc listopad w niektórych przypadkach jeżeli banki maja opóźnienia w raportach to prowizja jest rozliczana do 60 dni na panelu Money2Money.

2. Prowizje możesz wypłacić w dowolnym dniu jednak warunkiem jest wygenerowanie minimum 100 zł prowizji. Przed pierwszym zleceniem wypłaty prowizji pamiętaj aby w szczegółach swojego konta na M2M wpisać swoje konto bankowe.

3. Przy pierwszym zleceniu prowizji czas zaksięgowania na Waszym koncie bankowym trwa do 14 dni, przy każdym kolejnym około 7 dni.

4. W danym miesiącu rozliczeniowym, możesz dwukrotnie zlecić wypłacenie naliczone prowizji.TAGS: AFILIACJABANKOBRANIEJAK ZARABIAĆ Z MONEY2MONEY,MONEY2MONEYNAJLEPSZY KREDYTOPINIE M2MOPINIE M2M2021,OPINIE MONEY2MONEYOPINIE MONEY2MONEY 2021PANEL MONEY2MONEYPOŻYCZKA W 15 MINUTPROGRAM AFILIACYJNY MONEY2MONEYSZYBKA POŻYCZKAZARABIAJ I POLECAJZARABIAJ Z MONEY2MONEYZARABIANIE ONLINEZARABIANIE W DOMU

Share:

Share on facebook
Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Również może Cię zainteresować:

Money2Money jak poruszać się po panelu

Money2Money ma bardzo intuicyjny panel, który postaram się dla Was rozpisać na czynniki pierwsze a przynajmniej ważniejsze jego elementy. Kampanie to tam znajdziecie wszystkie produkty bądź usługi,

Jak zarabiać z Money2Money

Money2Money w skrócie M2M jest najstarszym programem afiliacyjnym działającym w naszym kraju zaliczanym do ścisłej czołówki na rynku afiliacyjnym, który cieszy się dobrą reputacją. Zarabiamy tutaj

Money2Money

Chciałbym się podzielić z Wami projektami do zarabiania w Internecie, które wykorzystują do polecania produkty z takich  programów afiliacyjnych jak Money2Money, Ebroker, Mylead itp. O

Sposoby zarabiania w internecie 2022

1. Współpraca z redakcją Aby pracować zdalnie w redakcji, nie musisz być dziennikarzem. Media tną koszty i do prostszych czynności chętnie zatrudniają osoby bez doświadczenia

JAK ZARABIAĆ NA TIK TOKU 2022

Zastanawiasz się, jak zarabiać na Tik Toku? Sprawdź najskuteczniejsze i najlepsze metody, które pozwalają czerpać zyski na swojej twórczości.  Dowiedz się, ile zarabiają TikTokerzy i jak samemu rozpocząć